Tachodrive

Tachodrive
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

tachodrive-7TachoDrive 2 w chwili obecnej dostępny jest w dwóch zupełnie różnych odsłonach. Pierwszą z nich jest TachoDrive 2 Standard zalecany głównie dla kierowcy oraz dyspozytora. Druga wersja TachoDrive 2 Terminal przeznaczona jest z kolei do montażu na ścianie w pokoju kierowcy, albo w bazie firmy.

Największą zaletą tego urządzenia obok bardzo atrakcyjnej ceny, jest pełna kompatybilność z wszystkimi homologowanymi tachografami cyfrowymi (zgodnymi z aneksem 1B). TachoDrive 2 posiada również wbudowany czytnik kart kierowcy, który umożliwia błyskawiczny odczyt całej karty w mniej niż 1 minutę. Ogromną zaletą tego urządzenia jest również rewelacyjne oprogramowanie TachoDrive Express, które zawsze dołączane jest w zestawie. Wygodą jest również zastosowanie złącza USB, dzięki czemu nie potrzeba dodatkowych sterowników do działania z komputerem. Dla bardzo wielu użytkowników ogromną zaletą może okazać się również błyskowa oraz dźwiękowa sygnalizacja pracy urządzenia. Pamiętać należy również o ergonomicznej obudowie oraz bardzo niewielkich rozmiarach.

Pozostałe teksty o motoryzacji i transporcie:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy w Sosnowcu łatwo wyszukać firmę zajmującą się przeprowadzkami?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze i opinie:

Zobacz także:

  • Tachodrive

    TachoDrive 2 w chwili obecnej dostępny jest w dwóch zupełnie różnych odsłonach. Pierwszą z nich jest TachoDrive 2 Standard zalecany głównie dla kierowcy oraz dyspozytora. Druga wersja TachoDrive 2 Terminal przeznaczona jest z kolei do montażu na ścianie w pokoju kierowcy, albo w bazie firmy. Największą zaletą tego urządzenia obok bardzo atrakcyjnej ceny, jest pełna…

    Read more
  • Logistyka transportu