Pojazdy specjalistyczne

Pojazdy specjalistyczne
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

pojazdy-specjalistyczne-1W policji oprócz pracujących ludzi są także służące tam zwierzęta i samochody.
Wozy policyjne to nie tylko samochody osobowe, lub transporty ciężarowe, to także pojazdy do specjalnego użytku takie jak ambulatorium kryminalistyczne, więźniarki, wozy techniczne czy samochody do rozpraszania zamieszek lub samochody z armatkami wodnymi.
Pojazdy specjalistyczne służące w policji to pojazdy wyprodukowane przez polskich producentów, cieszą się ogromną przydatnością, dzięki zainstalowanemu tam doskonałemu sprzętowi oraz są wykorzystywane do różnych zadań policyjnych.
Samochody serwisowane przez swoich producentów, zapewniają bezpieczeństwo zarówno policjantom jak i osobom przez nich przewożonym.
Na drogach nie widzimy tak często tych egzemplarzy specjalistycznych, są one wykorzystywane tylko podczas specjalnych akcji jednak są na stanie pojazdów policyjnych i są im bardzo przydatne i potrzebne.
Za wozy policyjne, przyjęło się uznawać samochody osobowe, oznakowane mianem – policja, nie kojarzymy, że to także pojazdy specjalistyczne.

Pozostałe teksty o motoryzacji i transporcie:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy w Sosnowcu łatwo wyszukać firmę zajmującą się przeprowadzkami?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze i opinie:

Zobacz także:

  • Warsztat samochodowy – Słupsk

    Inwestycja w warsztat. Prowadzenie warsztatu samochodowego jest marzeniem każdego, kto kocha naprawianie aut, od dawna marzył o tym by być zawodowym mechanikiem. Wbrew pozorom otwarcie własnego zakładu nie jest takie trudne, przynajmniej od strony formalnej. Prowadzenie warsztatu nie jest obłożone koniecznością ubiegania się różnego rodzaju uprawnienia oraz licencje. Z tym nie ma większych problemów. Załatwienie…

    Read more
  • Tani kurier miejski